Kuchyňské dřezy Blanco nabízí veškerý sortiment v oblasti dřezů

Pokud navrhujete novou kuchyň a řadíte se mezi obdivovatele kvalitního designu, jistě vaší pozornosti neunikly dřezy do kuchyně Blanco. I přes všechny inovace v oblasti techniky pro vaření je funkce dřezu v kuchyni stále nezastupitelná.  Zkusme si na chvilku představit, jak by vypadalo vaření bez zdroje vody. Noční můra, že? Moderní kuchyňské dřezy dnes však jdou již mnohem dál a nabízí mnoho technických možností, jak zlepšit pohodu a efektivitu při vaření. Při výběru dřezu budete nejspíš vycházet z celkového vzhledu plánované kuchyně a prostorových možností, které se vám nabízejí. Jednoznačně nejluxusnější variantu co do možností využití jsou dvoudřezy s odkapem. Opravdoví milovníci vaření si rádi užijí možnost oplachu potravin v jednom z dřezů, současného mytí v druhém dřezu a schnutí nádobí na odkapu. Ne každý má však prostor pro toto velkorysé řešení. Jaké jsou tedy další možnosti?

Dřezy do kuchyně Blanco pro různé rozměry kuchyňské linky

V případě opravdu stísněného prostoru nabízí kuchyňské dřezy Blanco využití samostatného dřezu, v odborné hantýrce zvaného jednodřez. V takovém případě je dobré vybrat co největší hloubku dřezu tak, aby bylo možné umýt i větší kusy nádobí. Kdo má trochu více místa, rád zvolí dřez s odkapem. Je možné najít i dřez s poloviční délkou odkapu, což je také dobrým řešením.  Prostorově zhruba nastejno vyjde dřez s vaničkou. Je vhodné východisko pro všechny, kdo se nechtějí zdržovat vyklízením celého dřezu kvůli oplachu potravin před vařením. Dřez s vaničkou a odkapem je určitým kompromisem předchozích možností. Velmi praktické jsou rohové dřezy, které umožní využít jindy opomíjený kout na kuchyňské lince. Kuchyni tak dodají nečekaný akcent.

Kuchyňské dřezy Blanco ve zvýhodněných setech

Jak odpoví dřezy do kuchyně Blanco na otázku, jak tedy přivést vodu do kuchyně? Pořád se bavíme o dřezech, ty se však samozřejmě neobejdou bez vodovodní baterie. Nechte se inspirovat výběrem designově nejvhodnějších baterií, vybraných přímo ke konkrétnímu dřezu. Můžete tak zakoupit přímo celý set s vybraným dřezem a kvalitní baterií, což vám ještě navíc přinese bonus v podobě zvýhodněné cenové nabídky. Tady už není nad čím váhat.

Johanka Synková
Padají vám vlasy? 4 rady, co s tím dělat
Doučil jsem se i Online poker