Privat na Praze 9: když víte, co chcete

Základem dobrého sexuálního zážitku je přistupovat k němu s otevřenou myslí. Privat na Praze 9 se postará o zbytek. Láska je až na druhém místě, v tomto případě má přednost radost. Podívejme se na 3 důvody, proč tomu tak je.

Radost je zdravá

Z medicínského pohledu je jasné, že i nemocný člověk, mající pro co žít, člověk, který si dopřeje radostné zážitky, má kvalitnější život. Do mozku se mu vyplavují hormony, které mají dokonce vliv na pohybovou aktivitu. Proto i erotika založená na návštěvě privátu  tělu prospívá. Člověk v depresi nemá zájem o svět, nechce vytáhnout paty z domu a ztrácí chuť k životu.

Radost je uvolňující

Dítě, které má radost, si troufne dělat, jen tak úplně zbytečné aktivity. Dospělý, který je spokojen a uspokojen si také troufne dělat víc, než jen každodenní povinnosti. Psychologové podobný jev nazývají pozitivní zpětnou vazbou. Něco se daří, máme z toho radost a tak si troufneme jít dál. Radost je prožitek, který si chceme zopakovat. Klidně na privátu v Praze 9.

Radost je obohacující

Bohatství si sice často spojujeme s majetkem, ale čím dál častěji si uvědomujeme, že peníze nejsou všechno. Jak zpívá Richal Muller v sarkastickém verši:, „štěstí je tak krásná, přepychová věc, ale prachy, prachy si za něj nekoupíš“. Kolik stojí pět minut smíchu, hodina s přáteli nebo pocit z dobrého milování. Aby nedošlo k mýlce, nebavíme se o ceně piva, vstupence na zábavné představení nebo ceně prodejné lásky. Bavíme se o pocitu. A ten penězi vyjádřit neumíme. Představení se ukáže být skvělé nebo špatné, ale lístek stál pořád stejně. Zato pocit je zcela jiný. Pozitivní.

Dva druhy sexu

Obecně je povědomí o lásce na pozvání na povrchu odsuzující, ale skutečnost je taková, v hloubi duše si to velká část české mužské dospělé populace zkusila. Někdo jako jednorázový zážitek, jiný jako pravidelnou radostnou aktivitu.. „Sex na privat jsem zkusil po rozvodu. Do té doby nebyl důvod, měl jsem ženu a byl jsem věrný. Já ano, ona, jak se ukázalo, tak ne. A dopadlo to tak, že jsme dneska od sebe, ve všem vyrovnáni a já objevil nový svět. Uznávám, že kdyby nám krásný vztah vydržel, tak bych nad sexem na privátu neuvažoval, byť mezi chlapy občas u piva toto téma na přetřes přišlo,“ přiznává se Marin H. z Prahy 9. Stačí obyčejný pohled na téměř padesátiprocentní rozvodovost a je jasné, že po sexu za peníze tady bude poptávka.

V myslích totiž máme problém rozdělit sex jako službu a sex jako součást trvalého a dlouhodobého vztahu. Zatímco to první je krátkodobá placená záležitost, to druhé vnímáme jako ideál žití, pevnou a trvalou součást naší existence. Jenže jsou to dvě naprosto různé věci. Asi jako romantická láska ve filmu, kdy si „užijem“ dvě hodiny slz a skutečný život s ženou svých snů u kterého doufáme, že skutečně naplní klišé „dokud nás smrt nerozdělí“. 

Realita současnosti

V současné době je čím dál méně sezdaných párů; aktivity na online seznamkách jedou naplno a být single už dávno nemá příchuť „starého mládence, kterého žádná nechce“. Naopak podle statistik to vypadá, že jde o trend. A logicky zejména u mužské části dospělé populace vzniká poptávka po dámské společnosti. Ano, je placená, ale to je každá služba. Od kosmetiky po dovážku jídla, které je mimochodem v posledních dvou letech taky velmi na vzestupu. Tak proč ne sex? Vždyť jediná změna oproti minulým stoletím je v tom, že se odehrává na privátě, tedy v soukromí a nikoliv v hampejzech, tedy veřejných domech. Buďme k sobě upřímní a přiznejme si, že české holky patří mezi nejkrásnější na světě a zaslouží si být milovány. Třeba aspoň na chvíli.

Johanka Synková
Co všechno dělá život jednodušším  
Intimní masáž – dotek, který zachraňuje duši