Kryty na iPhone 4S – pečujte o svého miláčka!

Každý mobilní telefon potřebuje ochranu před poškozením – kryty na iPhone 4s v různých barvách, designech a materiálech ji dokážou zajistit. Jen si správně vybrat a máte po starosti! 

Rozbitý mobil? Raději kryt na iPhone 4S!

Už se vám to asi stalo… A ne jednou… Telefon spadne na zem snad každému. Může lehce vyklouznout z kapsy, kabelky nebo jej někdo omylem shodí ze stolu. A samozřejmě na beton, dlažbu, nebo na jiný velmi nebezpečný tvrdý povrch. Riziko poškození telefonu čeká na každém kroku! S ochranným obalem má však telefon několikanásobně větší šanci, že jeho relativně křehké komponenty zůstanou bez úhony v původním stavu. 

Možnosti ochrany

Pouzdro

Velmi oblíbená záležitost pro své jednoduché použití, příjemný materiál do ruky, neomezené možnosti designu a hlavně, důmyslná ochrana těla vašeho mobilu včetně všech jeho tlačítek na okrajích!

  • Plast – kryt ze speciálního ultra tenkého a odlehčeného materiálu zajistí vašemu telefonu neotřelý design a hlavně jej zabezpečí před možným poškozením.
  • Silikon – moderní materiál, který díky svým mimořádným vlastnostem zajistí jak ochranu, tak i příjemný pocit při manipulaci s telefonem. Zesílené rohy a okraje chrání telefon při pádu a nešikovné manipulaci.

Ochranné tvrzené sklo 

Tento ochranný prvek považujeme za naprosto geniální doplněk všech pouzder pro vychytané iPhony. Protože měnit sklo na displeji prostě nechcete… 

Pro dámy, pro pány, do školy nebo do klubu?

Není problém! Na každou příležitost si můžete pořídit speciální kryt. K růžovým koktejlkám do baru jistě sedne obal s kočičkou a růžovou mašlí. Pánové se stejným plánem na večer jistě ocení kryt na telefon s designem alko drinků pro tu správnou motivaci. A takový napůl průhledný obal, pod který se vejde důmyslný tahák na zkoušku, se nejspíš studentům taky hodí… 

IPhone 4S v detailu

iPhone 4 S patří mezi oblíbené chytré telefony již téměř 10 let. Je následovníkem svého předchůdce iPhone 4 a patří do čtvrté generace těchto amerických smartphonů. Je to první smartphone z rodiny Apple, který se pyšnil novinkovou službou – hlasovým asistentem/asistentkou se jménem Siri.

Tento chytrý telefon má sice svou největší slávu již nějakou dobu za sebou, stále má ale svoje fanoušky a spokojené uživatele. Pokud se zajímáte o jeho technické specifikace, zde je jeho detailní popis. 

Znáte novinky u nakousnutého jablka?

Vývoj mobilů se řítí mílovými kroky. Nejinak je tomu u oblíbeného amerického výrobce smartphonů, tabletů a počítačů. Apple přináší i letos nabídku svých novinek ve světě informačních a mobilních technologií.

Johanka Synková
Budování zpětných odkazů vám může výrazně vylepšit pozici při vyhledávání
Ostrava Mošnov; Letiště, které ožívá hlavně v letní sezóně