Mallorca – Puerto Colom

Puerto Colom je původní rybářské přístavní městečko. Zachovalo si mnoho ze své dávné atmosféry.

Mallorca – Puerto Colom – dovolená

Romantická zátoka stále láká množství turistů z celého světa a při tom si stále zachovává své kouzlo. Je lemována nádhernými písečnými plážemi porostlými palmami a je zárukou Vaší spokojené dovolené. Písečná pláž, široká nabídka vodních sportů.

Mallorca – Puerto Colom – dovolená s dětmi

Letovisko je přímo stvořené pro rodiny s dětmi. Hotelové komplexy jsou vybaveny kluby pro děti různého věku a brouzdališti a na své si přijdou také rodiče, pro které je připraveno hned několik barů a restaurací. Vyhraďt si jeden den a využijte nabídku výletů. Např. Okruh ostrovem, trh ve Felanitxu, vodní areál se skluzavkami v Elnalu. Poznávejte Mallorcu.

Mallorca – Puerto Colom – ubytování a strava

Místo pro vyznavače aktivní dovolené.Dobré vybavení hotelů a výborná strava.Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Puerto Colom – zájezdy se slevou

Šetřte nervy, čas i peníze. Chcete jet do Puerta Colom? Neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Puerto Alcudia
Mallorca - Puerto Pollensa