Mallorca – Puerto Alcudia

Nachází se na severním pobřeží Mallorky.Toto turistické letovisko Vám nabízí nejen skvělé ubytování, ale zábavu i poučení z historie.

Mallorca – Puerto Alcudia – dovolená

Chcete prožít aktivní dovolenou? Toto letovisko Vám nabízí školu plachtění a surfování, plážový volejbal, půjčovna kol, minigolf. Samozřejmě krásné zátoky a pláže podél nich – dokonalé místo pro opalování, plavání a potápění. A nejen to.Ve staré části Alcudii uvidíte zříceniny středověkého římského ohrazení města ze 14. století, historický kostel atd…

Mallorca – Puerto Alcudia – dovolená s dětmi

Krásné zátoky s plážemi a pozvolným vstupem do moře – dokonalé místo pro opalování, plavání a potápění. Pro zájemce o historii – ruiny římského divadla a starověkého města Pollentia s ruinami původního římského mostu, skalní hrobky. Je to také možnost zajít do některého obchodu pro malý suvenýr pro sebe, nebo rodinu. Malebné městečko Alcudia je ideální volbou nejen pro mladé lidi, ale také rodiny s dětmi nebo seniory, naleznete zde bohatou nabídku vodních sportů i jiné zábavy.Z přístavu lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí či jen poznávat městečko a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého Aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé.

Mallorca – Puerto Alcudia – ubytování a strava

Hotely obklopené zahradami s výborným vybavením. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř.sekt.

Mallorca – Puerto Alcudia – zájezdy se slevou

Chcete poznat Puerto Alcudia? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Playa de Palma
Mallorca - Puerto Colom