Mallorca – Can Picafort

Rušné letovisko na severu ostrova C’an Picafort je velice příjemné a oblíbené. Vyrostlo z původně starého města, uprostřed zálivu Bahia de Alcudia. V centru letoviska s pobřežní promenádou najdete obchody, restaurace a možnosti zábavy. Přístav C’an Picafort je vzdálený cca 1 km.

Mallorca – Can Picafort – dovolená

Letovisko Can Picafort je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladší klientelu. K výletům láká staré římské město Alcudia i přírodní rezervace S´Albufera. Spojení do hlavního města Palma de Mallorca, Alcudia a vodního parku Hydropark zajišťují linkové autobusy.

Mallorca – Can Picafort – dovolená s dětmi

Hotely s příjemnou atmosférou lákají ke strávení klidné dovolené. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Can Picafort – ubytování a strava

Can Picafort má rozlehlou pláž s bílým pískem a pozvolným přístupem do moře. V Can Picafortu se podél dlouhé pláže táhne pobřežní promenáda s restauracemi, bary a kavárnami. V centrální části na pěší zóně je spousta diskoték a nočních podniků, obchůdků a butiků, kde můžete nakoupit suvenýry pro své známé a přátele. Dále máte možnost výběru některého z nabízených výletů.Okruh ostrovem, Dračí jeskyni, vodní areál atd.

Mallorca – Can Picafort – zájezdy se slevou

Rozhodli jste se poznat Can Picafort na Mallorce? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Can Pastilla
Mallorca - El Arenal