Mallorca – El Arenal

Vodní areál, ráj skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí.

Mallorca – El Arenal – dovolená

Mimo koupání v moři s průzračnou vodou je zde Aqualand El Arenal – ráj skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí, bazénů s umělými vlnami. V tomto parku se vyřádí jak malí, mladí, tak i dospělí.

Mallorca – El Arenal – dovolená s dětmi

Děti zde objeví dětská hřiště i dětské bazény.Dovolená s dětmi je především koupání. Navštivte proto Aqualand s všemožnými vodními atrakcemi a 1 den věnujte některému z nabízených výletů. Výhodný k poznání je Okruh ostrovem, nebo Dračí jeskyně, či večerní varietní program s představením flamenca, moderního baletu a tanečního oerchestru v Son Amaru.

Mallorca – El Arenal – ubytování a strava

Ubytování v dobře vybavených hotelech s ochotnou obsluhou.Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – El Arenal – zájezdy se slevou

Rozhodli jste strávit svoji dovolenou na Mallorce v El Arenal? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Can Picafort
Mallorca - Magaluf