Mallorca – Santa Ponsa

Malebné letovisko s největším rozvojem cestovního ruchu na východním pobřeží s bohatým nočním životem a bohatou nabídkou vodních sportů.

Mallorca – Santa Ponsa – dovolená

Zde naleznete bohatou nabídku vodních sportů i jiné zábavy a kulturní život.Ze Santa Ponsa lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí, nebo vyrazit do blízkého aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Městečko má hezký jachtový přístav a 2 golfová hřiště.

Mallorca – Santa Ponsa – dovolená s dětmi

Z letoviska lze podniknout spoustu krásných výletů na lodi do okolí a milovníci zábavy mohou vyrazit do blízkého aquaparku s vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Večerní procházkou po pobřežní promenádě můžete dojít až k místu, kde se v r.1229 vylodil král Jakub 1 se svým vojskem a osvobodil ostrov od maurské nadvlády. Rozhodněte se pro Mallorcu – nebudete litovat.

Mallorca – Santa Ponsa – ubytování a strava

Dobře vybavené hotely s ochotnou obsluhou a výbornou stravou.Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Santa Ponsa – zájezdy se slevou

Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Sa Coma
Saténové noční košilky: když chcete dát svému vztahu jiskru