Mallorca – Puerto Pollensa

Leží na nejsevernějším výběžku Mallorky a v moři sousedí po východní straně s Menorkou a se zátokou San Vicente tvoří nejhezčí oblast na severním pobřeží ostrova. V této oblasti budete mít nádherný výhled na pohoří Sierra de Tramuntana.Pro svou malebnost byl a je vyhledáván hlavně malíři a umělci. Zde trávili letní dovolenou mezi jinými osobnostmi také W. Churchill, Agatha Christie nebo Petr Ustinov.

Mallorca – Puerto Pollensa – dovolená

Přístav se honosí nádhernou promenádou a širokými písečnými plážemi. V blízkosti Pollensy najdete také přírodní rezervaci S´ Albufereta, kde je možné pozorovat ptáky a různou flóru.

Mallorca – Puerto Pollensa – dovolená s dětmi

Krásné písečné pláže, voda a slunce. To je Puerto Polensa. Cala San Vicente na druhé straně mysu Formentor je tvořena menšími zátokami s křišťálovou vodou a souborem prehistorických jeskyní. Vyberte si některý z nabízených fakultativních výletů a jeďte poznávat Mallorku. Okruh ostrovem, Marineland – zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky, nebo některý z Aquaparků. Oba nabízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.

Mallorca – Puerto Pollensa – ubytování a strava

Pollensa je spíše výletním místem obyvatel ostrova, takže hotelů je zde málo, spíše zde najdete apartmány nebo vilky. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Puerto Pollensa – zájezdy se slevou

Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Puerto Colom
Mallorca - Sa Coma