Mallorca – Sa Coma

Sa Coma – romantický záliv na severovýchodě ostrova Mallorca. Sousedí s letoviskem S´Illot a Cala Minor. Jsou propojena mini vláčkem.

Mallorca – Sa Coma – dovolená

Nenucené prázdninové prostředí, několik písečných pláží a dobré podmínky pro dovolenou s dětmi. Za návštěvu stojí i jen několik kilometrů vzdálená vesnice Son Servera.

Mallorca – Sa Coma – dovolená s dětmi

SA Coma je především krásná pláž stejného jména a přírodní rezervace, která potěší nejen milovníky přírody.V téže oblasti není mnoho zajímavostí, kromě pláže. V nedalekých městech existuje mnoho zajímavých míst. Například je úžasné auto safari, kde si můžete prohlédnout nádherná, exotická zvířata. V Sa Coma jsou také vidět zbytky starověké zříceniny. Nebo si můžete pronajmout kolo a prozkoumat okolní krajinu. Jedině zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou. Letovisko je skvělým místem pro výlety do metropole ostrova Mallorka.

Mallorca – Sa Coma – ubytování a strava

Dobře vybavené hotely a dobrá strava. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Sa Coma – zájezdy se slevou

Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Puerto Pollensa
Mallorca - Santa Ponsa