Mallorca – Magaluf

Leží na ostrohu Torranova cca 15 km od hl.města Palma. Magaluf a hlavní město spojují linkové autobusy. Magaluf je znýmý rušným nočním životem.

Mallorca – Magaluf – dovolená

Magaluf je ideální místo pro výlety do hlavního města Palma de Mallorca. Nemusíte jen lenošit. Je zde možnost si zahrát tenis, volejbal, basketbal, stolní tenis, nebo navštívit vodní park.

Mallorca – Magaluf – dovolená s dětmi

Pro malé děti je zde brouzdaliště, hřiště, animace, miniklub. Velcí mohou využít sportovní aktivity. Věnujte také třeba 1 den některému z nabízených výletů. Např. Okruh ostrovem, Dračí jeskyně a mallorské perly – krápníkové jeskyně a návštěva fabriky na na výrobu umělých mallorských perel. Koupejte se, sluňte se. To vše je Vaše dovolená s dětmi.

Mallorca – Magaluf – ubytování a strava

Dobře vybavené hotely Vám zajistí bezstarostnou dovolenou. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Magaluf – zájezdy se slevou

Vybrali jste si pro svoji dovolenou Magaluf ? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - El Arenal
Mallorca - Paguera