Mallorca – Palmanova

Rušné letovisko Palma Nova navazuje na letovisko Magalluf, které je proslulé především množstvím barů, restaurací a diskoték, nočním životem. Pobřeží lemuje hezká pobřežní promenáda.

Mallorca – Palmanova – dovolená

Palma Nova s přístavem Portal Nous nabízí kromě 2 větších písčitých pláží s jemným pískem mnoho možností k zábavě. V blízkosti se nachází oblíbené delfinárium Marineland. Komplex je součástí zoo s velkým akváriem. Palmanova leží nedaleko hlavního města Palma de Mallorca, kam Vás doveze linkový autobus.

Mallorca – Palmanova – dovolená s dětmi

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií hledající pěkné koupání, blízkost centra s nákupními možnostmi i jako ideální výchozí místo pro poznávání ostrova. Najdou se hotely, kde je mimo venkovní bazén i bazén krytý, dále různé rekreační aktivity vč.golfu a možnost výletů. Např. Okruh ostrovem, lodní výlet do Palma Bay a Paella, nebo výlet do hlavního města Palma de Mallorca.

Mallorca – Palmanova – ubytování a strava

Ubytování v době vybavených hotelech, kde Vám nebude nic chybět. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Palmanova – zájezdy se slevou

Vybrali jste si pro svoji dovolenou Palmanovu? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Palma de Mallorca
Mallorca - Playa de Muro