Mallorca – Playa de Palma

Nejznámější letoviska na Mallorce leží podél několik kilometrů dlouhé písečné pláže. Do hlavního města ostrova – Palmy – Vás dopraví autobus.

Mallorca – Playa de Palma – dovolená

Upravená pobřežní promenáda osázená palmami s množstvím obchodů, barů a restaurací vybízí k procházkám a příjemnému posezení. Uličky plné barů, zahradní restaurace a diskotéky pulzují až do časných ranních hodin. Playa de Palma navazuje na Arenal a tvoří ji několik řad hotelů podél pláže směrem k hlavnímu městu. I tady najdete střediska zábavy a navíc se můžete lehce po plážové promenádě pěšky, turistickým vláčkem nebo na kole přesunout za pozdním večerním programem, jak do Arenalu do C’an Pastilly.

Mallorca – Playa de Palma – dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi je nejen koupání a slunění.Je to hraní si, sportování a poznávání okolí.Zavítejte do zábavního vodního parku v El Arenalu, nebo do nejkrásnějšího akvária Baleárských ostrovů, či do hl. města Palma de Mallorca a navštivte historické jádro plné kulturních památek. To všechno je vaše dovolená s dětmi.

Mallorca – Playa de Palma – ubytování a strava

Ubytování jak jinak než výborné s ochotným personálem. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Playa de Palma – zájezdy se slevou

Už jste se rozhodli, kam vyrazíte na svoji dovolenou? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Playa de Muro
Mallorca - Puerto Alcudia