Mallorca – Playa de Muro

Playa del Muro – romantický záliv s nejkrásnější pláží na ostrově a krásným pobřežím, které navozuje skvělou romantickou atmosféru.

Mallorca – Playa de Muro – dovolená

Zde si užijete skvělou a ničím nerušenou letní dovolenou. Letovisko Playa de Muro je skvělým místem vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry hledající klid.

Mallorca – Playa de Muro – dovolená s dětmi

Na Playa de Muro si užijete koupání a slunění na bělostných plážích a zároveň poznáte novou zábavu, kulturu a ostrovní zvyky. Večer můžete navštívit některý ze zdejších obchůdků a koupit nějakou pozornost pro své nejbližší. Na výlet se dá jet do metropole ostrova, nebo na Okružní výlet ostrovem atd…

Mallorca – Playa de Muro – ubytování a strava

Ve zdejších dobře vybavených hotelech najdou děti své koutky pro zájmové vyžití.A strava? Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř.sekt.

Mallorca – Playa de Muro – zájezdy se slevou

Rozhodli jste se poznat Playa de Muro na Mallorce? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Palmanova
Mallorca - Playa de Palma