Mallorca – Can Pastilla

Střediska Can Pastilla a El Arenal na sebe navazují a jsou propojena písčitou cca 8kilometrovou pláží s pozvolným přístupem do moře. Podél se táhne krásná promenáda obklopená palmami a tvoří tak prázdninové centrum plné života „Playa de Palma“, s množstvím obchůdků, restaurací, kaváren, barů, diskoték, nočních a zábavních klubů.

Mallorca – Can Pastilla – dovolená

Střediska Can Pastilla a El Arenal patří k nejživějším a nejoblíbenějším střediskům na Mallorce. Can Pastilla a El Arenal je ideální místo pro všechny, kteří chtějí zažít rozmanitou, aktivní dovolenou a pro mladé, kteří touží po zábavě a rušném nočním životě.

Mallorca – Can Pastilla – dovolená s dětmi

Ve zdejších ubytovacích zařízeních najdou děti pro sebe bazén a minidisko a na pláži pozvolný vstup do moře. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici na pláži půjčovny šlapadel, surfů, vodních lyží i létání na padáku, pro ostatní sportovce tenisová centra, půjčovny kol atd. Na konci střediska El Arenal se nachází Aquacity – nejznámější a největší vodní park ostrova. 1 den věnujte některému z nabízených výletů. Např. Okruh ostrovem, zábavní park Marineland s vystoupením lachtanů, delfínů a papoušků, nebo shlédněte večerní varietní program s představením flamenca.

Mallorca – Can Pastilla – ubytování a strava

Velmi dobré ubytování s vybavením, které potřebujete ke své dovolené a ochotným personálem. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Can Pastilla – zájezdy se slevou

Rozhodli jste se pro dovolenou na Malorce v Can Pastilla? Neotálejte, navštivte nás. Ochotně pro Vás zajistíme ubytování a tu nejvýhodnější možnou slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Millor
Mallorca - Can Picafort