Mallorca – Millor

Calla Millor se rozprostírá podél východního pobřeží poblíž rybářského přístavu Porto Cristo, kde se nacházejí známé krápníkové jeskyně. Poskytuje velmi dobré služby zvláště rodinám s dětmi. Zdejším oblíbeným dopravním prostředkem je malý vláček. Dobře udržovaná pláž je zcela vzdálena dopravnímu ruchu.

Mallorca – Millor – dovolená

V zálivu se nachází několik krásných písečných pláží. V oblasti Cala Millor se díky vysokému standardu ubytování nachází řada kurtů na tenis a squash. Můžete si zde také bez obtíží rezervovat hodiny jízdy na koni nebo si zapůjčit jízdní kolo a podniknout výlety do blízkého okolí.

Mallorca – Millor – dovolená s dětmi

Ubytování v dobře vybavených hotelech a ochotným personálem. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – Millor – ubytování a strava

Cala Millor je oblíbena především pro svou dlouhou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, kde je vhodné koupání pro děti. Pěší zóna vybízí k příjemným procházkám a nákupům. Pro sportovně založené hosty je zde řada příležitostí věnovat se svému koníčku. V oblasti Cala Millor se díky vysokému standardu ubytování nachází řada kurtů na tenis a squash. Můžete si zde také bez obtíží rezervovat hodiny jízdy na koni nebo si zapůjčit jízdní kolo a podniknout výlety do blízkého okolí. V reservaci Africana ve volném výběhu s pěti sty africkými zvířaty lze projíždět autem. Kromě toho se ještě můžete projít v klasické zoo, kde jsou v klecích umístěna i nebezpečná zvířata. Toto místo je oblíbené hlavně dětmi. Dalším výletem může být Aqualand-největší vodní park na ostrově, nebo Marineland – delfinárium s představením delfínů a lachtanů, okružní výlet ostrovem s českým průvodcem nebo plavba katamaránem.

Mallorca – Millor – zájezdy se slevou

Chcete-li strávit svoji dovolenou v Calla Millor, neváhejte a urychleně nás navštivte. Ochotně pro Vás zajistíme ubytování a tu nejvýhodnější možnou slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Mallorca - Cala d'Or
Mallorca - Can Pastilla