Mallorca – S’Illot

Menší turistické středisko na východě ostrova, je obklopeno z jedné strany pláží Sa Coma a z druhé pláží S´Illot. Pravidelné spojení s okolními středisky turistickým vláčkem a linkovými autobusy. S’Illot je také známý pod jmény Moreia Cala nebo Platja de S’Illot. Svůj název získal podle nedalekého skalnatého ostrova. Obě místa jsou spojena mezi sebou a se sousední Cala Millor mini vláčkem a nabízejí příjemné a nenucené prázdninové prostředí, několik písečných pláží a dobré podmínky pro dovolenou s dětmi.

Mallorca – S’Illot – dovolená

Letovisko uspokojí jak ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou, tak i rodiny s dětmi. Nově upravená nábřežní promenáda s množstvím obchůdků, barů a restaurací vybízí k večerním procházkám. V blízkosti letoviska se nachází Safari Zoo, jehož návštěvu jistě uvítají děti.

Mallorca – S’Illot – dovolená s dětmi

Dovolená na zdejších malebných plážích nadchne všechny, kdo chtějí poznat klidnější tvář největšího z Baleárských ostrovů.Příjemné pláže nabízí kombinaci lenošení, hřejivého slunce i řady vodních sportů, jako potápění, plachtění či paragliding. Klidné letovisko S’Illot, vábí rodiny s dětmi i páry, toužící po bezstarostné atmosféře a odpočinku.Malý turistický vláček spojuje městečko s ostatními prázdninovými místy na pobřeží.

Mallorca – S’Illot – ubytování a strava

Ubytování v S´Illot je vhodné pro klienty všech věkových skupin. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca – S’Illot – zájezdy se slevou

Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Johanka Synková
Dámské punčochy: zimní, barevné se skvěle hodí pod zimní šaty nebo teplejší sukni
Mallorca - Cala d'Or